• این وبسایت متعلق به شرکت هنر و سازه کیهان به شماره ثبت 520641 ، ثبت شده در اداره ثبت شرکت های ایران – تهران می باشد.
 • این شرکت همچنین نظام مالیاتی کشور و نظام مالیاتی ارزش افزوده ثبت شده که در نتیجه آن تمام محصولات و خدمات و قراردادهای ارائه شده شامل 9% مالیات بر ارزش افزوده می باشد که جهت اطلاع از جزئیات بیشتر پس از ثبت محصول یا خدمات در سبد خرید جزئیات تمام هزینه های پرداختی در آن نمایش داده می شود.
 • تمام قوانین حاکم بر فضای مجازی جمهوری اسلامی ایران در این وبسایت رعایت شده و کاربران نیز ملزم به رعایت این قوانین هستند.
 • تمامی مطالب این وبسایت به صورت تالیفی نویسنده مربوطه یا ترجمه مقالات بین المللی یا استفاده شده از مطالب رسمی بیان شده در هر حوزه ( دسته بندی ) مطالب بوده که در انتهای هر مقاله منبع آن به صورت کامل ذکر شده است.

هویت سایت

سایت فروشگاه اینترنتی AALL BOX تنها با دامنه اصلی

www.AALLBOX.com

قابل اطمینان است هر چند دامنه

www.AALLBOX.ir

نیز شما را به همین سایت ارجاع می دهد.

هیچ وب سایت دیگری متعلق به فروشگاه اینترنتی AALL BOX نمی باشد.

شیوه پرداخت

مشتریان می توانند از طریق

 1. پرداخت از طریق درگاه بانکی ( بانک پاسارگاد – به نام فروشگاه اینترنتی آل باکس )
 2. پرداخت در هنگام تحویل کالا ( توسط دستگاه POS  )

 

اقدام به پرداخت محصول خریداری شده کنند.

 

توجه : در هنگام پرداخت علاوه بر رعایت کردن نکات امنیتی منتشر شده از طرف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، دقت به نام درگاه پرداخت در شیوه پرداخت اینترنتی

یا

نام درج شده در رسید دستگاه POS   در شیوه پرداخت در هنگام تحویل

که میبایست به نام ” فروشگاه اینترنتی AALL BOX  ” بوده دقت شود.

 

جهت آموزش نکات امنیتی هنگام پرداخت اینترنتی یا پرداخت از طریق دستگاه POS  به صفحه “آموزش امنیت پرداخت دیجیتال ” مراجعه کنید.

امنیت پرداخت

کلیه پرداخت های درگاه پرداخت اینترنتی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد تحت نظارت بانک مرکزی ( شرکت شاپرک ) به صورت کامل امن صورت می پذیرد . مشتریان محترم می بایست با مشاهده عبارت //:https در ابتدای درگاه پرداخت در کنار قفل سبز رنگ از اصالت آن اطمینان حاصل نمایید.

 

 

در صورت مشاهده تخلف در درگاه های پاسارگاد می توانید با کلیک برروی دکمه ثبت تخلف گزارش آن را برای شرکت ارسال نمایید.

ثبت تخلف

سیستم " تماس با ما "

“سیستم پیامک “

نحوه دریافت اطلاعات و سایر هماهنگی ها ، تنها از طریق شماره درج شده صفحه ” تماس با ما ”

در قسمت ” ارتباط از طریق پیامک ” بوده که “مشتریان باید عدد مورد نظر را به سامانه 10007077879770 ارسال کرده و نتیجه بررسی از طریق همین سامانه یا سامانه 01000940000 از طرف فروشگاه اینترنتی  AALLBOX  ارسال خواهد شد.

 

“سیستم پست الکترونیکی”

 • در صورت درخواست تماس یا برقراری ارتباط از طریق ” سیستم پست الکترونیکی ”  نتیجه پیام ارسالی شما فقط از طریق همان پست الکترونیکی پاسخ داده خواهد شد و پاسخگویی از طریق سایر پست های الکترونیکی درج نشده در بخش ” تماس از طریق پست الکترونیکی ” معتبر نمی باشد

 

 • دریافت کننده و پاسخ دهنده پست الکترونیکی هر بخش ، بالاترین مسئول واحد مربوطه بوده که پست الکترونیکی صرفا در اختیار آن مقام می باشد.
 • تمام مکاتبات انجام شده از طریق پست الکترونیکی تا زمان صلاح دید بخش مربوطه نگهداری خواهند شد.

 

 • پست الکترونیکی روابط عمومی ( دریافت و پاسخ )

INFO@AALLBOX.com

 • پست الکترونیکی مدیریت (هیئت مدیره و مدیر عامل ) ( دریافت و پاسخ )

CEO@AALLBOX.com

 • پست الکترونیکی فروشگاه – واحد مشاوره و پاسخ دهی درباره مشخصات محصولات ( دریافت و پاسخ )

SUPPORT@AALLBOX.com

 • پست الکترونیکی فروشگاه – واحد ارسال و پیگیری سفارش ( دریافت و پاسخ )

Shipping@AALLBOX.com

 • پست الکترونیکی فروشگاه – پشتیبانی فنی سایت ( دریافت و پاسخ )

Help@AALLBOX.com

 • پست الکترونیکی بخش انتقادات ، پیشنهادات و شکایات ( دریافت و پاسخ )

POLLS@AALLBOX.com

پست الکترونیکی فروشگاه – بخش مرجوع کردن کالا ( دریافت و پاسخ )

لازم به ذکر است پست های الکترونیکی در بخش ” تماس با ما ” به صورت کامل درج شده و صرفا جهت یادآوری در خصوص اصالت پست الکترونیکی دریافت شده از طرف فروشگاه اینترنتی  AALLBOX درج شده است

 

“سیستم فرم های سایت”

 • در صورت تماس از طریق ” فرم های تماس سایت ” در بخش ” تماس با ما ” ، پیام شما به پست الکترونیکی بخش مربوطه ارسال خواهد شد.
 • در قسمت بالای هر ” فرم تماس ” عبارتی تحت عنوان ” تماس با (نام واحد) ” درج شده است که مشخص کننده ارسال پیام شما به آن واحد می باشد .

“سیستم تماس تلفنی”

 • در صورت استفاده از ” تماس تلفنی ” جهت ارتباط  فروشگاه اینترنتی AALLBOX شما مستقیما به منشی متصل شده و راهنمایی های لازم از این طریق صورت خواهد پذیرفت.

 

 •  شماره ی تماس

02144121942  ساعات تماس از 8:30 صبح تا 17 بعد از ظهر

09365862828 ( تماس با مدیریت سایت – تماس ضروری و فوری )

 •  شماره تماس دیگری غیر از این  شماره تماس متعلق به فروشگاه اینترنتی AALL BOX   نبوده و تمام تماس های دریافتی و پاسخ دهی تنها از طریق همین شماره تماس صورت می پذیرد.
 • فروشگاه اینترنتی AALL BOX  هیچ سیستم ارتباطی که شامل ارزش افزوده شود نداشته و تماس شما غیر از هزینه تعرفه هر پالس تماس از طرف شرکت محترم مخابرات هزینه دیگری ندارد.
 • لازم به ذکر است در صورت تماس از خارج از کشور ( کشوری غیر از ایران ) هزینه تماس شما با نرخ مخابرات همان کشور محاسبه خواهد شد.

قوانین و مقررات خرید محصول

مشتریان عزیز جهت خرید هر محصول ضمن مطالعه شرایط و مقررات مندرج در همین صفحه که شامل “شیوه های ارتباطی و پاسخگویی ” بوده و مطالعه آموزش های درج شده تحت عناوین

” آموزش ساخت حساب کاربری “

” آموزش پرداخت محصول خریداری شده “

” آموزش پیگیری محصول خریداری شده “

 

و تایید این وموارد که این مقررات و قوانین را مطالعه کرده اند می توانند اقدام به خرید و پرداخت و دریافت محصول مورد نظر خود کنند

این قوانین و مقررات شامل تمامی محصولات درج شده در فروشگاه اینترنتی AALLBOX  بوده و هیچ محصولی از آن مثتصنی نمی باشد

 

قوانین و مقررات مرجوع کردن کالا

قوانین و مقررات مرجوع کردن کالا به سه شیوه

” مرجوع کردن هنگام تحویل” ( مرتبط با فروشگاه آل باکس )

“مرجوع کردن به دلیل مشکل فیزیکی بسته بندی هنگام تحویل ” ( مرتبط با فروشگاه آل باکس )

“مرجوع کردن به دلیل رویت مشکل فیزیکی بلافاصله پس از بازکردن پلمپ محصول ” ( مرتبط با شرکت گارانتی کننده محصول )

 

تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی AALLBOX  شامل 2 نوع گارانتی می باشند

اولین گارانتی که به صورت پیش فرض بر روی تمامی محصولات مندرج در این فروشگاه می باشد گارانتی ” سلامت فیزیکی کالا” بوده ، بدین معنا که کالا خریداری شده بدون مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری باید کار کند و در سلامت فیزیکی کامل به دست مشتری برسد.

دومین گارانتی ، گارانتی شرکت رسمی محصول خریداری شده است که این گارانتی نیز به صورت پیش فرض بر روی هر محصول خریداری شده قرار دارد و هیچ محصولی بدون گارانتی در این فروشگاه به فروش نمی رسد.

 

تعریف معیار سلامت فیزیکی کالا

کالا هیچ مشکل فیزیکی در بسته بندی هنگام تحویل از سیستم ارسالی فروشگاه (سیستم ارسال AALLBOX ) و هیچ مشکل فیزیکی بلافاصله پس از باز کردن پلمپ محصول خریداری شده توسط مشتری رویت نشده باشد.

لازم به ذکر است در صورت رویت مشکل فیزکی در بسته بندی محصول در هنگام دریافت ” مشتری ” باید از پذیرش آن از مامور تحویل کالا خودداری کند در صورت پذیرش محصول توسط مشتری ، محصول خریداری شده در صورت بروز هر گونه مشکل فاقد گارانتی ” سلامت فیزیکی کالا” می شود.

در صورت رویت هرگونه مشکل در محصول خریداری شده پس از باز کردن بسته بندی مشکل صرفا باید از طریق شرکت گارانتی کننده کالا پیگیری شود.

قوانین و مقررات بازگشت وجه

باز گشت وجه تنها به 2 صورت ممکن می باشد

1- خریدار بعد از مدت زمان 6 ساعت با واحد فروش تماس گرفته و درخواست لغو سفارش خود را ثبت نماید.

2-فروشگاه به دلیل خطای ممکن اطلاعاتی یا قیمتی با خریدار تماس گرفته و مبلغ را به شماره حساب شبا کارت واریز کننده ، واریز می کند.

3-لازم به ذکر است ، مبلغ پس از واریز نهایی از طریق سامانه پایای الکترونیک به حساب فروشگاه به حساب خریدار بازگردانده می شود.

4-بازگشت وجه فقط در ساعات اداری صورت میگیرد ( 9 صبح تا 17بعد از ظهر ) – بنابراین پس از واریز وجه بازگشت ادامه روند به سیکل واریزی سامانه پایای الکترونیک مرتبط می باشد.

5- این موارد ممکن است فقط در زمان نوسانات شدید و لحظه ای بازار ارز رخ دهد و فروشگاه اینترنتی آل باکس خود را ملزم به ارسال کالای خریداری شده از طریق مشتریان محترم خود می داند.